خدمات بازاریابی محتوا؛ سفارش تمام خدمات دیجیتال مارکتینگ

در twitter به اشتراک بگذارید
در linkedin به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید

مدیریت و خدمات بازاریابی محتوا

خدمات بازاریابی محتوایی (Content Marketing)، زیرمجموعه دیجیتال مارکتینگ (Digital marketing) به‌شمار می‌آید. اگر بخواهیم کمی دقیق‌تر آن را معرفی کنیم، باید گفت نوعی بازاریابی درون‌گرا (Inbound marketing) است. یعنی قصد دارید از طریق تولید محتوا و انتشارِ آن در کانال‌های رسانه‌ایی، با مخاطب هدف (پرسونا، persona) ارتباط برقرار کنید و در نهایت از او مشتری بسازید. در واقع به این موضوع فکر می‌کنید که چگونه می‌توانید با تشکیل تیم محتوایی، آگاهی از برند را افزایش دهید تا فروش بهتری داشته باشید.

در پکیج خدمات مدیریت بازاریابی محتوایی محتوان چه خبر است؟

ما در محتوان با تدوین استراتژی و آنالیز داده‌ها، شما را برای ورود به بازار و رقابت با رقیبان تجاری‌تان آماده می‌کنیم. در پکیج خدمات بازاریابی محتوایی محتوان موارد زیر را می‌بینید:

نیازسنجی، تشخیص پرسونا و هدف‌گذاری

ما قبل از هر اقدامی، سعی می‌کنیم با برگزاری جلسات متعدد با شما، درک درستی از مخاطبانتان داشته باشیم. در واقع شناسایی مخاطبان هدف (پرسونا) و دغدغه‌های آنها، اولین و مهمترین قدم برای موفقیت در حوزه Content Marketing است.

 چهره‌های مختلف در یک قاب، که اشاره به اهمیت تشخیص پرسونا در خدمات بازاریابی محتوایی دارد.
در مدیریت خدمات بازاریابی، تشخیص پرسونا و درک نیاز‌های مشتری اولین قدم است.

تدوین استراتژی برای مدیریت بازاریابی محتوایی

استراتژی محتوا (Content Strategy) تعریف و مفهوم ساده‌ایی در دیجیتال مارکتینگ دارد، اما تدوین و اجرای آن پیچیده است. استراتژی یعنی اینکه شما برای رقابت با رقیبان خود، هدف‌گذاری کرده‌اید و برای رسیدن به آن برنامه‌های شفاف، دقیق و منسجمی دارید. همین حالا که می‌خواهید از خدمات بازاریابی محتوایی، محتوان استفاده کنید، یعنی در ذهن خود یک استراتژی ساخته‌اید.

خدمات مرتبط: خدمات تدوین استراتژی سئو سایت

محتوان در تدوین استراتژی محتوایی، خود را محدود به راهکارهای رایج و شناخته‌شده نمی‌کند؛ بلکه با توجه به کسب‌و‌کارتان به سراغ راه‌حل‌هایی می‌رود که دیگران نرفته‌اند. همین حالا می‌توانید با استراتژیست محتوایی محتوان مشاوره داشته باشید تا یک قدم جلوتر از رقیبان خود قرار بگیرید.

افزایش فروش و بالا بردن نرخ تبدیل (CRO)

کارشناسان سئو و تولید محتوای محتوان با حساسیت بالا به سراغ تدوین استراتژی و نقشه راه می‌روند، در تشکیل تیم تحریریه و آنبوردینگ به شما کمک می‌کنند، تولید محتوای منحصر‌به‌فرد و جذاب انجام می‌دهند، تقویم محتوایی ارائه می‌دهند و برای انتشار محتوا در بهترین کانال‌های رسانه‌ایی برنامه‌ریزی می‌کنند تا به یک هدف مهم برسند. آنها می‌خواهند شما فروش خوبی را تجربه کنید.

ما فقط به این موضوع فکر نمی‌کنیم که شاخص‌هایی مانند نرخ کلیک (CTR)، ایمپرشن Impressions، ترافیک ارگانیک (Organic traffic) و… افزایش پیدا کنند؛ بلکه می‌خواهیم نرخ تبدیل (CRO) بالایی داشته باشید.

فردی در حال کشیدن فلش روی کلمه موفقیت (Success) است. فلش سیر صعودی دارد و نشان‌دهنده موفقیت است. این تصویر به تاثیر خدمات بازاریابی محتوا بر نرخ تبدیل اشاره دارد.
بالا بردن نرخ تبدیل (CRO) از مهم‌ترین اهداف خدمات بازاریابی محتوایی است.

چرا خدمات مدیریت بازاریابی محتوایی محتوان؟

محتوان هرگز ادعا نمی‌کند که در حوزه خدمات و مدیریت بازاریابی محتوایی بهترین است؛ اما پروژه‌های موفق زیادی در این زمینه داشته است. در واقع رمز موفقیت محتوان این است که مشتریان فعلی را مشتریان قبلی معرفی می‌کنند. این زنجیره همچنان با قدرت ادامه دارد و ما، شما را به پیوستن به این زنجیره دعوت می‌کنیم. در محتوان موفق خواهید بود چون:

 • قبل از هر چیز در کسب‌وکار شما عمیق می‌شویم.
 • جلسات متعدد با شما برگزار می‌کنیم؛ چراکه معتقد هستیم هیچکس مانند خودتان، کسب‌وکارتان را نمی‌شناسد.
 • محتوان داده‌محور فعالیت می‌کند. یعنی برای تحقق اهداف بازاریابی شما، هر قدمی که برمی‌داریم براساس تجزیه و تحلیل است.
 • در بازه‌های زمانی معین، گزارشات مستندی از روند کار ارائه می‌کنیم.
 • فقط زمانی محتوا را به شما تحویل می‌دهیم که از آن رضایت داشته باشید.
 • ما با نویسندگان دورکار همکاری داریم که در حوزه‌های مختلف مانند تکنولوژی، صنعت، ورزش، IT، هنر و… تخصص دارند. یعنی مجموعه‌ای از استعدادها و توانمندی‌ها را در اختیارتان قرار می‌دهیم.
 • نویسندگان ما در ارائه ایده‌های محتوایی به شما کمک می‌کنند.
 • مقیاس‌پذیر عمل می‌کنیم، یعنی آماده پاسخگویی برای تولید محتوا در حجم زیاد هستیم.
 • با ایجاد حساب کاربری، از شما پشتیبانی حرفه‌ایی خواهیم کرد.
می‌خوانم  برندسازی با تولید محتوا؛ چطور و چگونه؟

برای چه کسب‌و‌کارهایی می‌توان از خدمات دیجیتال مارکتینگ محتوان استفاده کرد؟

محتوان آماده ارائه خدمات بازاریابی محتوایی به همه کسب‌و‌کارهای آنلاین در حوزه‌های مختلف است. همین حالا می‌توانید با کارشناسان محتوان تماس بگیرید و سوالات خود را در این زمینه با آنها مطرح کنید.

خدمات مرتبط: صفر تا صد تشکیل تیم تولید محتوای حرفه‌ای با مناسب‌‌ترین هزینه

راهنمای دریافت خدمات بازاریابی محتوایی از محتوان

برای ثبت درخواست در محتوان لطفا مراحل زیر را طی کنید:

 • ایجاد حساب کاربری در محتوان
 • دریافت نمونه کار
 • انتخاب پکیج خدمات سئو و بازاریابی محتوایی

هسته اصلی بازاریابی شما باید تولید محتواهای جذاب و ارزشمند باشد. محتوای مفید، محتوایی است که به حل مشکل و دغدغه مخاطبان که مشتریان احتمالی شما هستند، کمک می‌کند. این دقیقا همان کاری است که ما در محتوان انجام می‌دهیم.

چند سوال از محتوان

آیا می‌توانم برای توضیح محصول و سئوی سایت فروشگاهی از خدمات محتوان استفاده کنم؟

بله. آژانس محتوایی محتوان، در حوزه توضیح محصول، دیتا اینتری، تولید محتوای بلاگ، متن درباره ما و رپورتاژ آگهی فعالیت دارد.

مالک محتوا چه کسی است؛ محتوان یا کارفرما؟

پس از خرید و دریافت محتوا، مالکیت آن به کارفرما منتقل می‌شود. یعنی شما می‌توانید محتوا را با نام خودتان، شرکت یا نام کارمندان خود در شبکه‌های اجتماعی منتشر کنید.

وقتی تعداد مشتریان شما زیاد است، چه تضمینی برای ارائه محتوای یونیک می‌دهید؟

در محتوان غیر از این اتفاقی نمی‌افتد. مطالب نویسندگان محتوان از نظر کپی بودن و سرقت ادبی بررسی می‌شوند. ما با استفاده از ابزارهایی که داریم کپی بودن محتوا را بررسی خواهیم کرد.

احتمالا به این مطالب علاقه‌مند باشید...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

فهرست