با نویسندگان حرفه‌ای محتوان برای وب سایت دندانپزشکی محتوای باکیفیت خواهید داشت.

همکاری با محتوان، مطمئناً باعث لبخند رضایت شما خواهد شد.

آیا به نویسنده حرفه‌ایی برای تولید محتوا در وب سایت دندانپزشکی نیاز دارید؟

محتوان با نویسندگانی همکاری دارد که در حوزه تولید محتوای دندانپزشکی دانش و تجربه کافی دارند. ما محتوایی موثر و باکیفیت به شما ارائه خواهیم کرد که باعث جذب کاربران و مخاطبان‌تان شود.

لطفا به محتوان اجازه دهید تا از تولید محتوای سایت شما مراقبت کند تا شما هم از بیماران خود مراقبت کنید.

شاید شما مجبور باشید برای کشیدن دندان از بیهوشی استفاده کنید، اما محتوان برای پیدا کردن نویسنده‌ با استعداد و باتجربه در این حوزه، نیازی بیهوشی ندارد. ما بدون بیهوشی برای وب سایت شما محتوای باکیفیت تولید می‌کنیم.

در هر محتوای دندانپزشکی محتوان چه می‌بینید؟

مشتریان حوزه دندانپزشکی محتوان چه کسانی هستند؟

محتوان در حوزه دندانپزشکی چه موضوعاتی را پوشش می‌دهد؟

با کارشناس تولید محتوا در حوزه دندانپزشکی همین حالا تماس بگیرید.

آره،‌ اما… ؟

من به نویسندگانی نیاز دارم که دقیقا بدانند راجع به چیزی می‌خواهند بنویسند.

خیالتان راحت باشد، نویسندگان محتوان می‌دانند! آنها به عنوان دستیاران دندانپزشکی، تکنسین‌های رادیولوژی دندان، دستیاران ارتودنسی، دستیاران دندانپزشکی زیبایی، دستیاران جراحی دهان، دستیاران ریشه دندان، دستیاران دندانپزشکی کودکان و دستیاران بهداشت دندان فعالیت داشته‌اند و در این زمینه تجربه کافی دارند.

البته اگر به محتوای تخصصی‌تر دندانپزشکی نیاز دارید می‌توانید از خدمات تولید محتوای پزشکی محتوان استفاده کنید.

ساز و کار تولید محتوای دندانپزشکی در محتوان چگونه است؟

نویسندگان حوزه دندانپزشکی با استفاده از سیستم درخواست محتوان، شما را پیدا می‌کنند. پس از آن شروع به تولید محتوای باکیفیت در حوزه مورد نظر شما خواهند کرد. اولین محتوا در طی ۷۲ ساعت یا یک هفته برای بررسی به دست شما می‌رسد. با بررسی پیش‌نویس می‌توانید درخواست ویرایش‌های نامحدود  داشته باشید. اگر کیفیت محتوا در سطح انتظار شما نبود، این حق برای شما محفوظ است که محتوا را نپذیرید و رد کنید.

جزییات بیشتر را اینجا بخوانید.

چطور به نویسنده محتوان بگم که دقیقا چی میخوام؟

شما بیشتر و بهتر از هر کسی با کسب و کار خودتان آشنا هستید؛ اما نیز سعی کرده‌ایم نویسندگان خود را توانمند و کارآمد آموزش دهیم. محتوان ساز و کاری را فراهم کرده است که با آن می‌توانید نیازهای دقیق خود را به ما بگویید. با استفاده از این سیستم مخاطب و هدف شما بخوبی مشخص خواهند شد و نویسنده محتوایی را می‌نویسد که مناسب وب سایت شما باشد.

آیا برای هر محتوا باید هزینه پرداخت کنم؟

با استفاده از محتوان، یک برنامه ماهانه برای تولید محتوا خواهید داشت. این برنامه شامل تعداد محتوا، حجم محتوا (تعداد کلمات محتوا) و سایر سرویس‌های اختیاری است. اشتراک‌های محتوان ماهانه و بسیار انعطاف‌پذیر هستند.

برای مشاهده قیمت اینجا را ببینید.

محتوان در حوزه دندانپزشکی راجع به چه موضوعاتی می‌نویسد؟

شما می‌توانید در این زمینه پیشنهاد دهید یا از پیشنهادات نویسنده محتوان استفاده کنید. مهم نیست محتوا راجع به چه چیزی باشد؛ دندانپزشکی کودکان یا ایمپلنت، نویسندگان ما همواره پیشنهادات خوبی برای شما خواهند داشت.

محتوان برای چه نوع از خدمات دندانپزشکی تولید محتوا انجام می دهد؟

ما آماده تولید محتوا برای مطب دندانپزشکی‌های بزرگ و کوچک،‌ درمان‌های عمومی، زیبایی، ارتودنسی، اطفال، ریشه، پروتز یا جراحی دهان هستیم. نویسندگان محتوان با توجه به نیاز شما تولید محتوای دندانپزشکی را انجام می‌دهند.

آیا در محتوا به قسمت‌های دیگر سایت من لینک می‌دهید؟

بله. محتوان حتما این کار را انجام می‌دهد. ما برای هدایت بیماران می‌توانیم با درج لینک در محتوا آنها را به صفحات مورد نظر و مناسب آنها هدایت کنیم. این صفحه می‌تواند صفحه خدمات، سوالات متداول، چکاپ یا دریافت نوبت آنلاین باشد. ما با ترفندهای خود مخاطبان به این صفحات هدایت می‌کنیم تا از خدمات شما استفاده کنند.

در فضای مجازی اطلاعات نادرست بسیار زیادی وجود دارد. چطور مطمئن شوم که محتوان آنها را تکرار نمی‌کند و  فقط “حقایق” علمی را می گوید؟

نویسندگان ما در این حوزه از متخصصان دندانپزشکی و دستیاران آموزش دیده هستند. علاوه‌بر این، برای نگارش محتوا به سراغ منابع معتبر می‌روند. نویسندگان محتوان در برابر وظیفه خود بسیار متعهد هستند.

اگر محتوای تولید شده مناسب وب سایتم نبود، چکار باید کنم؟

شما اصلا مجبور به خرید محتوایی نیستید که از آن رضایت ندارید. شما می‌توانید درخواست ویرایش دهید یا به طور کلی آن را رد کنید. هدف اصلی ما رضایت کامل شماست.

چطور بدونم اطلاعات محتوای تولید شده مرتبط با بیماران من است؟

نویسندگان ما در حوزه دندانپزشکی تجربه و دانش کافی دارند. آنها همواره خود را به‌روز نگه می‌دارند و درباره آنچه که بیماران به دانستن آن علاقمند هستند، تحقیق می‌کنند.

می‌تونم قبل از سفارش تولید محتوا نمونه کارهای محتوان در زمینه دندانپزشکی را ببینم؟

حتما. محتوان از این پیشنهاد استقبال می‌کند. مقالات زیر را می‌توانید همین حالا خودتان بررسی کنید:

آیا قانع شدید؟

بله، کاملا.

می‌خواهید کاربران را به مشتریان خود تبدیل کنید؟ این کار از عهده محتوای باکیفیت برمی‌آید. خیلی از کاربران زمان زیادی را در فضای مجازی صرف می‌کنند تا مراکز خدمات دندانپزشکی را بیابند. محتوان با ارائه محتوای باکیفیت می‌تواند این کاربران را به مخاطب و مشتریان شما تبدیل کند.

چرا انتخاب محتوان را پیشنهاد می‌کنید؟

محتوان از نگاه دندانپزشکان

اگر به فکر تولید محتوای باکیفیت در زمینه دندانپزشکی هستید، روی کمک و تجربه محتوان حساب کنید.

همین حالا ثبت نام کنید.

اگر سوالی دارید بخش «سوالات ما» را ببینید یا با محتوان تماس بگیرید.