نگارش و تولید محتوای فنی و مهندسی که خواننده پسند هم باشد، پایه و اساس استراتژی بازاریابی شماست.

شما بسازید ما درباره آن می‌نویسیم.

تولید محتوا با یک معماری عالی

نویسندگان محتوان برای طیف وسیعی از مخاطبان از آماتورها گرفته تا حرفه‌ای‌ها محتوای فنی و مهندسی تولید می‌کنند.

نویسندگان ما در حوزه‌های مختلف مانند آموزشی، خبری و صنعتی توانایی تولید محتوا را دارند.

ما محتوای کاربردی برای مخاطبان شما تولید می‌کنیم. محتواهایی که در آن اصطلاحات پیچیده با زبان ساده بیان شده و در عین حال برای موتورهای جستجو بهینه‌سازی شده است.

این فرصت را به محتوان بدهید تا یک طرح بازاریابی محتوایی عملی را برای شما اجرا کند. به این ترتیب ترافیک سایت شما افزایش پیدا می‌کند و در کسب و کار خود به ثبات می‌رسید.

تولید محتوای حرفه‌ایی در حوزه‌های فنی و مهندسی به درک عمیق موضوعات و مفاهیم پیچیده نیاز دارد. ما موضوعات مختلف در زمینه‌های گوناگون مانند برق، هوا فضا و مکانیک را خیلی ساده برای مخاطبین شما بازگو می‌کنیم.

ما در دوسال گذشته ۱۸۴۳ محتوا در حوزه مهندسی تولید کرده‌ایم.

۳۲ نویسنده با تجربه در زمینه‌های مختلف مهندسی

۱۵ نویسنده که بیش از ۵ سال در زمینه تولید محتوای فنی و مهندسی تجربه دارند.

۱۳ نویسنده که بیش از ۱۰ سال در این زمینه فعالیت دارند.

در هر محتوای فنی و مهندسی محتوان چه می‌بینید؟

انواع مشتریان مهندسی که محتوان به آنها خدمت‌رسانی می‌کند:

با کارشناس محتوای فنی و مهندسی محتوان مشاوره کنید.

همین حالا تماس بگیرید.

آره،‌ اما… ؟

من به نویسندگانی نیاز دارم که دقیقا بدانند راجع به چیزی می‌خواهند بنویسند.

خیالتان راحت باشد، نویسندگان محتوان می‌دانند! آنها در زمینه‌های مختلف مانند مهندسی هوافضا و مکانیک، برنامه نویسی کامپیوتر، فیزیک و مدیریت پروژه فنی باتجربه هستند؛ درست مثل کهنه سربازان! این نویسندگان می‌دانند مطالب سخت و پیچیده را چطور ساده و راحت بیان کنند. حوزه‌های تخصصی آنها شامل حفاظت در برابر آتش، زیست پزشکی، زیست محیطی، کشاورزی، پایداری، سیستم‌های الکترونیکی، سیستم‌های ذخیره سازی داده‌ها، نرم افزار، مجازی سازی، تولید، زیست پزشکی، صنایع دفاع، اتوماسیون صنعتی و الگوریتم‌های کنترل است.

ساز و کار تولید محتوای فنی و مهندسی در محتوان چگونه است؟

نویسندگان با استفاده از سیستم درخواست محتوان، شما را پیدا می‌کنند. پس از آن شروع به تولید محتوای باکیفیت در حوزه مورد نظر شما خواهند کرد. اولین محتوا در طی ۷۲ ساعت یا یک هفته برای بررسی به دست شما می‌رسد. با بررسی پیش‌نویس می‌توانید درخواست ویرایش‌های نامحدود  داشته باشید. اگر کیفیت محتوا در سطح انتظار شما نبود، این حق برای شما محفوظ است که محتوا را نپذیرید و رد کنید.

جزییات بیشتر را اینجا بخوانید.

چطور به نویسنده محتوان بگم که دقیقا چی میخوام؟

شما بیشتر و بهتر از هر کسی با کسب و کار خودتان آشنا هستید و نویسندگان ما در زمینه‌های مختلف نگارش مهندسی فنی، بازاریابی دیجیتال و سئو مهارت بالایی دارند. محتوان ساز و کاری را برای شما فراهم کرده است که با آن می‌توانید نیازهای دقیق خود را به ما بگویید. با استفاده از این سیستم مخاطب و هدف شما بخوبی مشخص خواهند شد. ما این اطمینان را به شما می‌دهیم که نویسنده مناسب، تولید محتوای شما را انجام دهد.

آیا برای هر محتوا باید هزینه پرداخت کنم؟

با استفاده از محتوان، یک برنامه ماهانه برای تولید محتوا خواهید داشت. این برنامه شامل تعداد محتوا، حجم محتوا (تعداد کلمات محتوا) و سایر سرویس‌های اختیاری است. اشتراک‌های محتوان ماهانه و بسیار انعطاف‌پذیر هستند.

برای مشاهده قیمت اینجا را ببینید.

آیا محتوان می‌تواند برای کالا یا خدمات تخصصی خاص کسب و کار من تولید محتوا انجام بدهد؟

به احتمال زیاد، بله. محتوان وسیع بودن صنعت مهندسی را انکار نمی کند، اما یک تیم قوی از نویسندگان را داریم که در حوزه‌های مختلف فنی و مهندسی باتجربه هستند. نویسندگان محتوان از چالش موضوعات مهندسی منحصر به فرد و جالب استقبال می‌کنند. نویسندگان ما فقط نویسنده نیستند؛ بلکه محققانی زبده و وظیفه‌شناس هم هستند.

مالک محتوا چه کسی است؟ من یا نویسنده محتوان؟

به محض خرید محتوا، مالک صدرصدی آن شما هستید. شرکت‌ها معمولا هنگام انتشار مطلب،  نام یکی از کارکنان خود یا شرکت را به عنوان نویسنده درج می‌کنند. نویسندگان محتوان، از یک محتوا برای کسب و کارهای مشابه استفاده نمی‌کنند.

آیا محتوا یونیک و اصل است؟

در محتوان غیر از این اتفاقی نمی‌افتد. مطالب نویسندگان محتوان از نظر کپی بودن و سرقت ادبی بررسی می‌شوند. مطمئن باشید تمام مطالب منحصربه‌فرد هستند و تمامی نقل قول‌ها و منابع به درستی در محتوا درج می‌شوند. علاوه‌بر این ما نویسندگان خود را برای گزارش سرقت علمی تشوریق می‌‌کنیم.

چه نوع موضوعاتی را باید سفارش بدهم؟

باید به سراغ موضوعاتی بروید که نیاز مخاطب شماست و در عین حال برای آنها جذاب است. در این زمینه می‌توانید با نویسندگان محتوان نیز مشورت کنید. آنها آماده دریافت موضوعات جدید و جذاب هستند.

من یک نویسنده با تجربه در تولید محتوای مهندسی هستم؛ چطور می‌تونم با محتوان همکاری کنم؟

بسیار عالی، ما از شما استقبال می‌کنیم! به این صفحه بروید تا به تیم نویسندگان محتوان بپیوندید.

قدرت محتوای بازاریابی فنی و مهندسی را دست کم نگیرید. محتوای خوب و باکیفیت باعث ایجاد اعتماد مشتریان، مخاطبان و کاربران شما خواهد شد. محتوان، محتوای دقیق و در عین حال ساده و قابل فهم به شما ارائه می‌کند.

چرا محتوان را پیشنهاد می‌کنید؟

مهندسانی که از همکاری با محتوان هیجان زده شده‌اند.

«شما کار بزرگی انجام دادین. اطلاعات بسیار زیاد بود که به روشی واضح گردآوری شد. به کاری که می‌کنین ادامه بدین. بابت سخت‌کوشی‌تون ممنون.»

«تولید محتوا را بسیار عالی و بی‌نقص انجام دادین. احساس می‌کنم واقعا درک درستی از موضوع داشتید.»

«کارتون بسیار عالی بود. نویسنده محتوان واقعا در تولید محتوا تبحر داشت و تحقیقات علمی انجام داد.»

برای شروع حاضری؟

همین حالا ثبت نام کن.

اگر سوالی دارید بخش «سوالات ما» را ببینید یا با محتوان تماس بگیرید