تولید محتوای رپورتاژ آگهی در رسانه‌های برتر کشور

تولید محتوای رپورتاژ آگهی در رسانه‌های برتر کشور
در twitter به اشتراک بگذارید
در linkedin به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید

رپورتاژ آگهی، ریپورتاژ آگهی یا اصلا رپرتاژ آگهی چیست؟

رپورتاژ آگهی (Advertorial به فرانسوی Reportage) یکی از مفاهیم دیجیتال مارکتینگ (Digital Marketing) است که بواسطه آن می‌خواهید به معرفی محصول و خدمات‌تان بپردازید. به بیان ساده‌تر، ریپورتاژ آگهی نوعی تولید محتوای تبلیغاتی است که برندسازی (برندینگ، Branding) را هدف قرار می‌دهد. اگر بخواهیم در دنیای بهینه‌سازی سایت آن را معرفی کنیم، بخشی از سئوی خارجی (off-page Seo) است که فرصت جذب بک‌لینک‌های (backlink) قدرتمند را به شما می‌‌دهد.

فردی که موبایل در دست دارد و اطراف آن تصویر انواع مختلف شبکه‌های اجتماعی دیده می‌شود. این تصویر به اهمیت رپورتاژ آگهی در جذب مخاطب اشاره دارد.
رپورتاژ آگهی نوعی تبلیغ است که از طریق آگاهی بخشیدن، سعی در افزایش نرخ تبدیل دارد.

چرا باید به فکر سفارش رپورتاژ آگهی باشید؟

ریپورتاژ آگهی نوعی محتوای حمایت شده و دارای اسپانسر است. شما در طی آن سعی می‌کنید داستان محصول، خدمات یا برند خودتان را برای مشتریان هدف حکایت کنید. هیچ چیز بهتر و موثر‌تر از آگهی بخشیدن و ارائه اطلاعات درست، نمی‌تواند کاربر را تشویق به استفاده و خرید محصول کند. اگر در تولید محتوای رپرتاژ آگهی (پست مهمان)، بتوانید دغدغهٔ مخاطب را بیان کنید، راه‌حل ارائه دهید و خودتان را برای کمک به کاربر، ثابت کنید؛ نرخ تبدیل (CRO) خوبی را تجربه خواهید کرد.

خدمات مرتبط: بهینه‌سازی نرخ تبدیل (CRO) با هدف افزایش فروش سایت

این دقیقا همان کاری است که محتوان با تکیه بر مهارت و دانش نویسندگان خود، آن را به خوبی انجام می‌دهد. ما با توجه به پرسونا و اصول رپورتاژ نویسی، سعی می‌کنیم یک تبلیغات هدفمند و برنامه‌ریزی‌شده را برای شما تدوین کنیم. همین حالا می‌توانید با کارشناسان محتوان در این زمینه مشاوره کنید.

محتوان چگونه بهترین سایت رپورتاژ آگهی را انتخاب می‌کند؟

ما برای درج ریپور‌تاژ آگهی در رسانه‌های برتر کشور به چند فاکتور مهم توجه می‌کنیم:

دامین اتوریتی (Domain Authority)

این فاکتور کیفیت و رتبه‌بندی سایت را مشخص می‌کند. امتیاز آن بین یک تا ۱۰۰ است. هر چقدر امتیاز سایتی به ۱۰۰ نزدیک‌تر باشد، به همان میزان اعتبار بیشتری دارد.

حوزه فعالیت سایت میزبان و کسب‌وکار شما

اصلا قرار نیست رپورتاژ آگهی‌ها را در هر سایتی منتشر کنید. مثلا اگر در زمینه تولید محتوای پزشکی فعالیت دارید، بهتر است ریپورتاژ آگهی را در سایتی منتشر کنید که در حوزه خبر و مطالب پزشکی سرشناس است. پس قبل از انتخاب سایت میزبان حتما به نوع فعالیت آنها دقت کنید تا از تولید محتوای رپرتاژ آگهی حداکثر سود را ببرید. ما در محتوان با توجه به کسب‌وکار شما، رسانه‌های برتر و مرتبط را انتخاب می‌کنیم.

 آدمک‌هایی که نقاشی شده‌اند و با خط به هم متصل هستند. این تصویر به ارتباط بین رپور‌تاژ آگهی با وب‌سایت میزبان اشاره دارد.
رپورتاژ آگهی را در رسانه‌ایی منتشر کنید که با کسب‌وکارتان مرتبط است.

ارزیابی میزان ترافیک سایت

وب‌سایت‌هایی برای درج و انتشار پست مهمان مناسب هستند که علاوه‌بر ویژگی‌های بالا، ترافیک و میزان بازدید‌کننده بالایی داشته باشند.

می‌خوانم  چطور از شکست کار تیمی جلوگیری کنیم؟

بررسی معیار اسپم اسکور (Spam score)

اسپم اسکور معیاری است که به شما می‌گوید سایت مورد نظر از سوی گوگل چقدر پنالتی شده است. هر چقدر این امتیاز به صفر نزدیک‌تر باشد، یعنی کیفیت و اعتبار سایت بیشتر است. در نتیجه هزینه رپورتاژ آگهی در این سایت‌ها بیشتر می‌شود.

خدمات مرتبط: خدمات تضمینی سئو و بهینه‌سازی سایت (فروشگاهی و خدماتی)

با خرید رپورتاژ آگهی چه چیزی به دست می‌آورید؟

نرخ ترافیک بیشتر

تولید محتوای رپورتاژ آگهی یکی از ترفندهای سئوی خارجی است که در افزایش ترافیک و نرخ بازدید‌کننده از سایت تاثیر بسزایی دارد. البته این کار اصول و روش خود را دارد. محتوان از شما می‌خواهد قبل از اینکه اقدام به خرید رپورتاژ آگهی کنید، به سئوی فنی و داخلی (on- page Seo) توجه داشته باشید. اگر در این ۲ حوزه موفق باشید، با مناسب‌ترین هزینه می‌توانید خرید رپورتاژها را به نفع خود تمام کنید.

برندسازی می‌کنید

شما از طریق تولید محتوای رپرتاژ به مخاطبان و کاربران خود می‌گویید که چرا اقدام به تولید محصول یا ارائه خدمات کرده‌اید. در واقع هدف‌تان را به روشنی بیان می‌کنید. مثلا محتوان در زمینه مدیریت و تولید محتوا فعالیت دارد و هدفش تولید محتوای تخصصی در زمینه‌های مختلف است. کپی‌رایتینگ، بازنویسی محتوا، بهینه‌سازی سایت و… هدف نهایی ما نیست. محتوان در پی آن است تا در حوزه بازاریابی محتوایی، سبک منحصر‌به‌فرد خود را داشته باشد.

بهینه‌سازی سایت را کامل خواهید کرد

پس از اینکه سئوی داخلی و تکنیکال را به درستی انجام دادید، وقت آن است که از طریق پست‌های مهمان (رپورتاژ خبری)، بهینه‌سازی سایت‌تان را تکمیل کنید. این ترفند به شما اجازه می‌دهد تا بک‌لینک‌های ارزشمند دریافت کنید.

 تصویری از نمودارهای میله‌ایی و دایره‌ایی که به رابطه بین رپورتاژ آگهی و سئوی سایت اشاره می‌کنند.
خرید رپورتاژ آگهی سه هدف اصلی را دنبال می‌کند: سئو خارجی سایت، برندسازی و افزایش نرخ ترافیک

چه زمانی باید به سراغ خرید رپیورتاژ آگهی بروید؟

اگر به تازگی سایتی را راه‌اندازی کرده‌اید، محتوان به شما پیشنهاد می‌کند به سراغ خرید رپورتاژ آگهی نروید؛ چراکه صرفا هزینه اضافی به خود تحمیل می‌کنید. بهینه‌سازی سایت، علاوه‌بر دانش و تجربه به زمان و نظم نیز نیاز دارد. حداقل باید به خود ۶ ماه فرصت بدهید و در طی این مدت روی طراحی صفحات سایت، کیورد ریسرچ، تولید محتوا، توزیع و انتشار محتوا و… کار کنید. پس از آن می‌توانید کم‌کم برای خرید رپورتاژ آگهی اقدام کنید. اگر در مورد زمانِ سفارش ریپورتاژ آگهی سوالی دارید، کارشناسان محتوان همین حالا آماده پاسخگویی به شما هستند.

محتوان چگونه در تولید محتوای رپورتاژ آگهی به شما کمک می‌کند؟

  • با ایجاد حساب کاربری، نویسندگان محتوان، مسئولیت نوشتن و تولید محتوای ریپورتاژ را برعهده می‌گیرند.
  • ما بهینه‌سازی و لینک‌سازی رپورتاژ‌ها را به صورت حرفه‌ای، به شما ارائه می‌کنیم.
  • محتوان به سراغ رسانه‌ها و سایت‌های معتبر برای درج و انتشار رپر‌تاژ آگهی می‌رود.
  • خرید رپورتاژهای خبری را با برنامه‌ریزی دقیق برای سایت انجام می‌دهیم.
می‌خوانم  اصول جاب دسکریپشن نویسی؛ چطور متن توضیحات شغلی موثری بنویسیم؟

نحوه ثبت درخواست تولید محتوای ریپورتاژ آگهی در محتوان چگونه است؟

جهت ثبت درخواست در محتوان برای خرید محتوای رپورتاژ آگهی لطفا مراحل زیر را طی کنید:

  • مشاوره آنلاین با کارشناسان محتوان
  • دریافت نمونه کار
  • ایجاد حساب کاربری در محتوان

هدف ما در محتوان این است تا با قیمتی مناسب سئوی داخلی (On-page SEO) ، سئوی تکنیکال (Technical SEO) و سئوی خارجی (off-page Seo) سایت‌تان را انجام دهید. به‌همین دلیل، لطفا قبل از سفارش تولید محتوای رپرتاژ آگهی، حتما با کارشناسان ما مشورت داشته باشید.

چند سوال از محتوان

تعداد کلمات تولید محتوای رپورتاژ چقدر باید باشد؟

این موضوع به سیاست و خط‌مشی سایت میزبان بستگی دارد. اما محدودهٔ نرمال آن بین ۸۰۰ تا ۱۲۰۰ کلمه است.

در هر رپورتاژ چند لینک قرار می‌گیرد؟

تعداد لینک‌های ریپورتاژ نیز به قوانین سایت میزبان بستگی دارد. به طور کلی، درج سه لینک (فالو یا نوفالو) رایج است.

آیا تولید محتوای رپورتاژ آگهی فقط به صورت محتوای متنی انجام می‌شود؟

خیر. رپرتاژهای آگهی‌ها می‌توانند به صورت صوتی و تصویری هم تولید شوند. سوالات خود را در این زمینه با کارشناسان محتوان مطرح کنید.

احتمالا به این مطالب علاقه‌مند باشید...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

فهرست