خدمات تضمینی سئو و بهینه‌سازی سایت (فروشگاهی و خدماتی)

فردی که مشغول کار با کامپیوتر است. روی صفحه نمایش عبارت سئو را به انگلیسی می‌بینید.
در twitter به اشتراک بگذارید
در linkedin به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید

قبل از استفاده از خدمات بهینه‌سازی سایت محتوان به این ۲ سوال فکر کنید.

۱- آیا خدمات بهینه‌سازی سایت ارزش سرمایه‌گذاری دارد؟ فضای مجازی این فرصت را به شما می‌دهد تا محدودیت‌های جغرافیایی را زیرپا بگذارید و با مخاطبان و مشتریان خود در هر مکانی ارتباط داشته باشید. اگر بی‌خیال خدمات سئو و طراحی سایت شوید، مطمئن باشید در آیندهٔ نزدیک توان رقابت با رقیبان خود را نخواهید داشت و طیف گسترده‌ای از مشتریان خود را از دست می‌دهید.
۲- کسب‌و کار من کوچک است؛ آیا باز هم باید به فکر طراحی وبسایت و خدمات سئو باشم؟ اصلا مهم نیست،‌ صاحب یک شرکت بزرگ باشید یا یک شرکت کوچک و تازه تاسیس. فضای مجازی بازوی قدرتمند شما برای رسیدن به موفقیت است. در ضمن آیا قصد دارید برای همیشه در حد یک کسب‌و‌کار کوچک باقی بمانید؟
ما در محتوان به شما کمک می‌کنیم تا در سریع‌ترین زمان بتوانید طراحی وب‌سایت خود را انجام دهید، آن را برای موتور جستجوگر گوگل بهینه کنید (خدمات SEO) و درآمد داشته باشید. راه‌اندازی سایت به معرفی بهتر شما کمک می‌کند، به کسب‌و‌کارتان اعتبار می‌دهد و نرخ تبدیل (CRO) را افزایش خواهد داد.

تصویری از پاکت‌های کوچک خرید که در کنار لپ‌تایپ قرار دارند. بهینه‌سازی سایت می‌تواند در کسب درآمد شما موثر باشد.
به خدمات بهینه‌سازی سایت برای پیشرفت هر کسب‌و‌کاری آنلاینی نیاز دارید.

محتوان چه نقشه‌ایی برای خدمات بهینه‌سازی سایت‌ شما دارد؟ ۴ نکته مهم

۱- صفحه خدمات

در بهینه‌سازی سایت، صفحه خدمات یا معرفی محصول (سایت‌های فروشگاهی) نقش مهمی در جذب مخاطب و تبدیل آنها به مشتری دارند. این صفحه (B2C، بازاریابی مصرفی) با کاربران در سطوح مختلف ارتباط برقرار می‌کند. بنابراین مهم است طراحی وبسایت را طوری در نظر بگیرید که این صفحات برای مخاطبان قانع کننده باشد و به نیازهای آنها پاسخ دهد. در ساختار صفحه خدمات المان‌های زیر می‌بینید:

 • توضیح محصول یا خدمات که بهتر است با ایجاد نیاز شروع شود.
 • بیان مزایای آن
 • استفاده از تصاویر مرتبط با حجم و سایز مناسب
 • درج CTA یا همان «اقدام به عمل»
 • پاسخ به سوالاتی رایج کاربران
 • درج نظرات مشتریانی که از محصول یا خدمت استفاده کرده‌اند.
 • راهنمای ثبت درخواست
 • راهنمای خرید و پرداخت هزینه خدمات
تصویری از صفحه معرفی محصول یک سایت فروشگاهی که از خدمات بهینه‌سازی سایت استفاده کرده است.
بهینه‌سازی صفحه خدمات در سایت‌های فروشگاهی باید به‌گونه‌ای طراحی شود که مخاطب به‌راحتی با آن تعامل داشته باشد.

۲- رابط کاربری در بهینه‌سازی سایت

طراحی سایت باید ساده و در‌عین حال کاربردی باشد، یعنی رابط کاربری (UI (User Interface خوبی برای آن طراحی کنید. به زبان ساده UI به شما کمک می‌کند تا رابطه خوبی بین ماشین و انسان شکل بگیرد. بیایید یک مشکل رایج را با هم مرور کنیم.

حتما برای شما هم پیش آمده است که اپلیکیشنی را با هدف برخورداری از خدماتش نصب کرده باشید یا به سراغ سایتی رفته‌اید که تولید محتوای ارزشمند و قوی دارد. اما به محض ورود، نمی‌دانید که چکار کنید، چطور از خدمات آن استفاده کنید و اصلا نمی‌توانید یک تعامل خوب و موثر با فضای سایت یا اپلیکیشن برقرار نمایید.

می‌خوانم  پرسونا در تدوین محتوا یعنی چه؟

اینجا دقیقا همان نقطه‌ایی است که در فرآیند بهینه‌سازی سایت رابط کاربری به‌درستی طراحی نشده است و نمی‌تواند پاسخگوی نیاز مخاطب باشد، به‌همین دلیل کاربر سایت را ترک می‌کند و شما مشتری خود را از دست می‌دهید. در یک جمله «رابط کاربری (UI) یک تعامل راحت را با مخاطب ایجاد می‌کند.»

واقعیت مهم این است که اگر برای تولید محتوا و بازاریابی محتوایی هزینه و زمان زیادی اختصاص دهید اما مخاطب از حضور در سایت شما احساس رضایت نکند، ترک‌تان می‌کند و برای جذب دوباره آن باید هزینه و زمان اضافی در نظر بگیرید.

تصویر گرافیکی از یک ترازو که روی یک کفه آن خدمات بهینه‌سازی سایت قرار دارد و روی کفه دیگر رابط کاربری.
رابط کاربری استفاده از خدمات سایت برای کاربران را لذت‌بخش می‌کند. این فاکتور مهمی در بهینه‌سازی سایت‌های مختلف است.

۳- تجربه کاربری در طراحی وبسایت

تجربه کاربری (User Experience) رابطه تنگاتنگی با رابط کاربری دارد. بیایید آن را ساده و بدون پیچیدگی بیان کنیم. اگر در بهینه‌سازی سایت، رابط کاربری خوبی داشته باشید، مخاطب تجربه خوب و دلنشینی از حضور در سایت‌تان خواهد داشت. تجربه خوب یعنی مخاطب دنبال دکمه خرید در وب‌سایت نمی‌گردد، یعنی برای مشاوره آنلاین دچار سردرگمی نمی‌شود، یعنی اینکه وقتی دنبال محصول و خدماتی می‌گردد به‌راحتی می‌تواند آن را در سایت پیدا کند، در یک کلام شما در طراحی سایت توانسته‌اید یک تعامل موثر دوطرفه را ایجاد کنید. مخاطب بی‌دردسر پاسخ نیازهای خود را در سایت پیدا می‌کند و به احتمال زیاد کاربر دوباره به سایت شما سر می‌زند و خرید می‌کند.

۴- تولید محتوا

تولید محتوا در انواع سایت را باید با هدف رضایت کاربر انجام دهید و درعین‌حال حواستان به معیارهای گوگل نیز باشد. این کار به برنامه‌ریزی دقیق نیاز دارد و وقت‌گیر است. برون‌سپاری بهترین انتخاب می‌تواند برای شما باشد.
ما در محتوان با نویسندگان دورکار در حوزه‌های مختلف همکاری داریم که محتوای منحصر‌به‌فرد و یونیک تولید می‌کنند. به این ترتیب دیگر با مشکلاتی مانند کیفیت، مقیاس‌پذیری ضعیف و مدیریت زمان مواجه نمی‌شوید.

محتوان چگونه در بهینه‌سازی سایت به شما کمک می‌کند؟

محتوان در ارائه خدمات بهینه‌سازی سایت نتیجه محور عمل می‌کند. ما هنر، علم طراحی و تکنولوژی را در کنار هم قرار می‌دهیم تا تاثیری عمیق بر گسترش برند شما داشته باشد. هدف ما این است که استانداردهای فنی و سئویی سایت را به‌گونه‌ای طراحی کنیم که تبدیل مخاطب به مشتریان در بالاترین حد خود قرار گیرد. این یعنی از طریق رسانه شما بیشترین درآمد را خواهید داشت.
با استفاده از خدمات محتوان ارزش‌های زیر را بدست می‌آورید:

 • تولید محتوای ارزشمند و تخصصی متناسب با کسب و کار شما
 • سازگاری با موبایل که به آن Responsive می‌گویند.
 • بهینه‌سازی‌ سایت برای موتورهای جستجو (SEO)
شخصی که مانیتوری در دست دارد. به طور گرافیکی لامپ روشنی روی آن می‌بینید که اطرافش با نماد دلار پر شده است. این تصویر کنایه از افزایش درآمد سایت‌های مختلف با استفاده از خدمات بهینه‌سازی سایت است.
خدمات سئو سایت به شما کمک می‌کند تا درآمد بیشتری از کسب‌و‌کار آنلاین خود داشته باشید.

هزینه خدمات بهینه‌سازی سایت در محتوان چگونه محاسبه می‌شود؟

محتوان برای محاسبه قیمت خدمات سئو سایت فاکتورهای زیر را در نظر می‌گیرد:

 • تعداد صفحات سایت
 • طراحی و استایل سفارشی
 • کپی رایتینگ و محتوای صفحات
 • سئو و تضمین جایگاه کلمات در موتور جستجوی گوگل
 • طراحی واکنشگرا (ریسپانسیو)
 • یکپارچه سازی پایگاه داده قدیم با طراحی وبسایت جدید
 • عملکرد فروشگاه اینترنتی
 • سیستم مدیریت محتوا و داشبورد ادمین
می‌خوانم  رهبری، یادگیری است: هرم مهارت‌های مدیریتی

چند سوال از محتوان

سئو سایت در محتوان چقدر زمان می‌برد؟

این موضوع به تدوین استراتژی سئو سایت شما بستگی دارد. مثلا رتبه‌گیری در کلمات کم‌رقابت زمان کمتری نسبت به رتبه‌گیری در کلمات سخت و پررقابت دارد.
همین حالا با کارشناسان محتوان در این زمینه تماس بگیرید.

محتوان چگونه برای سایت‌های مختلف تولید محتوا می‌کند؟

ما اعتقاد داریم که هیچ‌کس مانند خود شما با کسب‌و‌کارتان آشنایی ندارد. به همین دلیل قبل از شروع هر کاری جلسات متعددی با شما خواهیم داشت تا تولید محتوا و بهینه‌سازی با اهداف تجارت شما سازگاری داشته باشد.

خدمات پشتیبانی محتوان چگونه است؟

ما در تمامی مراحل در کنار شما هستیم تا مطمئن شویم نهایت استفاده از خدمات محتوان را کرده‌اید.
همین حالا با کارشناس استراتژی محتوان تماس بگیرید.

احتمالا به این مطالب علاقه‌مند باشید...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

فهرست