خدمات تدوین استراتژی سئو سایت با محتوان

تصویری گرافیکی از خدمات سئو سایت
در twitter به اشتراک بگذارید
در linkedin به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید

تدوین استراتژی سئو سایت

محتوان آژانس مدیریت و تولید محتواست که در تدوین استراتژی سئو سایت شیوهٔ خاص و منحصر‌به‌فرد خود را دارد. تدوین استراتژی سئو، یعنی تدوین یک برنامه‌ریزی دقیق برای بهینه‌سازی سایت (SEO) و کسب رتبه‌های بهتر (RANK) در موتورهای جستجو مانند گوگل. اجرای خدمات استراتژی سئو سایت به‌نظر ساده می‌آید اما برای موفقیت در آن به آموزش، دانش، مهارت، تجربه و البته زمان نیاز دارید. باید درگیر این برنامه شوید تا درک کنید تا چه اندازه می‌تواند چالش‌برانگیز باشد. محتوان این مسیر را پیموده و آماده است تا تجربیات ارزشمند خود را با شما به اشتراک بگذارد.

ما سعی می‌کنیم با ابزارها و تکنیک‌هایی که در اختیار داریم، یک استراتژی قوی برای بهینه‌سازی سایت شما تدوین کنیم. هدف محتوان این است که در یک مدت زمان مناسب بهترین و بیشترین بازدهی را از خدمات سئو سایت داشته باشید.

جاده‌ایی که بصورت یک فلش به سمت آسمان طراحی شده است. در کنار آن تابلوی ترافیک وب سایت وجود دارد. این تصویر کنایه از ترافیک ارگانیک سایت است.
تدوین استراتژی سئو سایت ترافیک ارگانیک را افزایش می‌دهد.

استراتژی سئو سایت محتوان چگونه عمل می‌کند؟

در بازاریابی اصطلاحی با عنوان سفر مشتری (Customer Journey) داریم. این اصطلاح یعنی اینکه مشتری چه مسیری را طی می‌کند تا با برند، محصولات و خدمات شما آشنا شود و در نهایت اقدام به خرید کند. شما حالا دقیقا به همین دلیل اینجا هستید و می‌خواهید از خدمات استراتژی سئو سایت محتوان استفاده کنید. چون اگر در این زمینه موفق باشید، موتورهای جستجو در کلمات کلیدی مرتبط (Key words) با کسب‌وکارتان، شما را در نتایج اول نشان می‌دهند و اگر کمی هوشمندانه عمل کنید می‌توانید از مخاطب‌نتان، مشتری بسازید، یعنی نرخ تبدیل (CRO) را بالا ببربد. آیا هدف شما این نبود؟ برای رسیدن به این هدف، ناگزیر به استفاده از خدمات استراتژی سئو سایت هستید.

بدون ترافیک و مشتری، یک کسب‌و‌کار آنلاین واقعی نخواهید داشت. شما می‌توانید به‌تنهایی برای تدوین استراتژی سایت خود اقدام کنید. اما باید حریف چالش‌ها و رقیبان خود شوید. نمی‌خواهیم بگوییم نمی‌توانید اما اگر مهارت و تجربه‌ایی نداشته باشید حتما زمان و پول خود را از دست می‌دهید و برای جبران آن مجبور خواهید شد که بیشتر هزینه کنید؛ تازه اگر برای حضور در کسب‌و‌کارهای آنلاین هنوز مشتاق باشید و امید‌تان را از دست نداده باشید.

آیا اکنون آماده‌اید تا قدم‌های اول برای رسیدن به موفقیت را محکم بردارید؟ یا شاید هنوز هم مردد هستید و به یک مشاوره حرفه‌ای سئو نیاز دارید. در هر صورت محتوان آماده است تا به شما در زمینه خدمات سئو و تدوین استراتژی سئو سایت کمک کند. همین حالا می‌توانید با کارشناس seo محتوان تماس بگیرید.

کلمه yes و no. این تصویر به اهمیت تدوین استراتژی در سئو سایت اشاره می‌کند. این خدمت به شما کمک می‌کند تا در سئوی سایت درست تصمیم‌گیری کنید.
با تدوین استراتژی سئو سایت بخوبی می‌دانید چه‌کاری را چه زمانی انجام دهید.

محتوان برای تدوین استراتژی سئو سایت چکار می‌کند؟

محتوان در تدوین استراتژی سئو سایت بخوبی می‌داند که برای هر کسب‌وکاری باید متفاوت عمل کند. ما قبل از هر اقدامی روی تجارت شما متمرکز می‌شویم و رفتار کاربران و مخاطبان‌تان را بررسی می‌‌کنیم. سپس به سراغ طراحی یک استراتژی درون صفحه‌ایی سفارشی می‌رویم تا مخاطبان را به صفحات فرود (landing page) هدایت کنیم. ما مجموعه‌ای از خدمات زیر را در تدوین استراتژی سئو سایت به شما ارائه می‌دهیم:

می‌خوانم  تولید محتوای اثربخش را هوشمندانه انجام دهید نه سخت‌!

تحقیق کلمات کلیدی (Keyword Research)

محتوان بهترین کلمات کلیدی را با توجه به زمینه فعالیت شما انتخاب می‌کند و تولید محتوای آن را برعهده می‌گیرد. بهترین کلمات کلیدی یعنی کلماتی که بیشترین بازدید و نرخ جستجو را دارند. ما در شناسایی کلمات کلیدی صرفا به ابزارهای Keyword research تکیه نمی‌کنیم، بلکه تجربه و دانش خود را نیز بکار می‌بندیم.

طراحی صفحه اختصاصی برای هر خدمت و محصول (صفحات PDP)

محتوان در طراحی صفحه PDP همه آن چیزی که مشتریان قبل از خرید باید بدانند را ارائه می‌دهد. به این ترتیب آنها در نهایت همان کاری را انجام می‌دهند که شما می‌خواهید، یعنی خرید (call-to-action). ما در طراحی صفحه محصول با توجه به نوع فعالیت شما به نکات زیر توجه داریم:

 • تصاویر ویژه
 • توضیح محصول
 • درج cta (دعوت به اقدام)
 • دکمه‌های ثبت درخواست و خرید آنلاین
 • درخواست مشاوره آنلاین
 • پیشنهاد محصولات و خدمات مرتبط
تصویری از صفحه محصولات آرایشی در صفحه نمایش تبلت
در طراحی صفحات PDP دسته‌بندی و کتگوری محصولات مهم است.

پیشنهاد سرنخ‌های بازاریابی

به هر کسب‌و‌کاری که مشغول باشید، منابع محدودی در اختیار دارید. آیا تابحال با خودتان درباره اولویت‌بندی محصولات و خدمات‌تان فکر کرده‌اید؟ چه کسانی احتمالا خریدار محصولات شما هستند؟ آیا آنها را شناسایی کرده‌اید؟ آیا آنها آماده خرید خدمات شما هستند؟ سرنخ‌های بازاریابی به شما کمک می‌کنند تا پاسخ این سوالات را بدانید. اگر تمایل داشته باشید، محتوان در پکیج خدمات تدوین استراتژی سایت در پیدا کردن این سرنخ‌های بازاریابی به شما کمک می‌کند.

طراحی صفحات وبلاگ

ما برای نوشته‌ها و مقالات شما صفحات خاصی را طراحی می‌کنیم و با توجه به موضوعات و ریسرچ کلمات، محتوای ارزشمند و کاربردی برای مخاطبا‌نتان ارائه می‌دهیم. محتوان با نویسندگان دورکار در حوزه‌های مختلف همکاری دارد. با ایجاد حساب کاربری در محتوان می‌توانید به‌راحتی از ایده‌های نویسندگان ما برای تولید محتوای ارزشمند بهره ببرید.

پلن‌های لینک‌سازی (لینک بیلدینگ، Link Building)

لینک‌های داخلی و خارجی کوچه و پس کوچه‌های سایت شما هستند. ما در زمین گوگل بازی می‌کنیم، بنابراین مهم است که خودمان را به شیوه‌ای درست و البته معتبر به او معرفی کنیم تا اعتمادش را بدست آوریم. لینک‌سازی بهترین ابزار برای رسیدن به این هدف است. ربات‌های خزنده گوگل (Web Crawler) با استفاده از لینک‌ها به صفحات سایت سر می‌زنند و آنها را ارزیابی می‌کنند. بدون داشتن پلن لینک‌سازی، شانس موفقیت در گوگل را نخواهید نداشت.

محتوان لینک‌سازی داخلی و خارجی سایت شما را به توجه به اصول سئو کلاه سفید (White hat SEO) انجام می‌دهد تا روند ترافیک و نرخ کلیک صعودی باشد.

سه صفحه با زنجیر بهم متصل شده‌‌اند. این تصویر اهمیت لینک‌سازی در تدوین استراتژی سئو سایت را نشان می‌دهد.
در تدوین استراتژی سایت با لینک‌سازی صفحات بدرستی آنها را به موتورهای جستجو مانند گوگل معرفی می‌کنید.

سئو on-page

به همه آن کارهایی با هدف بهینه‌سازی سایت در داخل آن انجام می‌شود، سئو on-page گفته می‌شود. مثلا لینک‌‌سازی داخلی.

می‌خوانم  7 ایده محتوایی برای رشد شبکه‌های اجتماعی آرایشگاه‌ها و سالن‌های زیبایی

سئو off-page

به همه آن کارهایی با هدف بهینه‌سازی سایت در خارج آن انجام می‌شود، سئو off-page گفته می‌شود. مثلا رپرتاژ آگهی. ما به شما می‌گوییم که کجا و چه زمانی رپورتاژ آگهی بروید تا بهترین نتیجه را از آن بگیرید. مشاوره کارشناس سئوی محتوان را از دست ندهید.

سئوی فنی (Technical SEO)

سئوی تکنیکال یعنی اینکه کاری کنیم تا ربات‌های گوگل راحت‌تر و بهتر صفحات سایت ما را بخزند (crawl). موارد زیر نمونه‌هایی از سئوی فنی سایت هستند:

 • راه‌اندازی سرچ کنسول
 • ایجاد فایل robots.txt
 • قفل گذاری اطلاعات (SSL)
 • نقشه سایت XML
 • ساختار مناسب برای URL
 • بالا بردن سرعت سایت
تصویری که به شکل نمودار دایره‌ای سه شاخه اصلی سئو سایت را معرفی می‌کند: سئوی on-page ،off-page و سئوی فنی
سئوی سایت شامل سئوی on-page ،off-page و سئوی فنی است.

چرا باید از خدمات تدوین استراتژی سئو سایت محتوان استفاده کنید؟

ما در محتوان داده‌محور کار می‌کنیم چراکه اعتقادی به تولید محتوای کورکورانه و بی‌برنامه نداریم. بررسی داده‌ها و تهیه گزارش به شما و ما کمک می‌کند تا دقیقا نقاط قوت و ضعف را بفهمیم.

راهنمای دریافت خدمات تدوین استراتژی سئو سایت از محتوان

 • مشاوره آنلاین سئو
 • دریافت نمونه کار
 • ایجاد حساب کاربری در محتوان
 • انتخاب پکیج خدمات سئو

محتوان از شما می‌‌خواهد با تحقیق و تفکر از خدمات تدوین استراتژی سایت استفاده کنید. به همین دلیل پیشنهاد می‌کنیم قبل از هر چیزی مشاوره سئو کارشناسان ما را از دست ندهید. در این مشاوره پاسخ‌های دقیقی به سوالات شما در زمینه خدمات سئو داده می‌شود. پس از آن می‌توانید انتخاب کنید که محتوان شما را در این مسیر سخت، همراهی کند یا خیر.

چند سوال از محتوان

هزینه خدمات تدوین استراتژی سئو سایت در محتوان چقدر است؟

این موضوع به فاکتورهای زیادی بستگی دارد. لطفا با کارشناس سئو محتوان تماس بگیرید تا اطلاعات دقیق در اختیار شما قرار گیرد.

آیا محتوان گزارش‌های کاری به کارفرما ارائه می‌دهد؟

بله. ما در بازه‌های زمانی مشخص با توجه داده‌ها و تحلیل آنها، گزارش‌های مستند به شما ارائه خواهیم کرد.

آیا محتوان جلسات کاری با کارفرما دارد؟

بله. این بخش مهمی در خدمات تدوین استراتژی سئو سایت در محتوان است.

احتمالا به این مطالب علاقه‌مند باشید...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

فهرست