بیایید برای این کارها مدیتیشن کنیم: مقالات قوی و انعطاف پذیر مجله یوگا که خیلی بهتر از شاواسانا هستند.

حالا ما استاد شما هستیم!

در وب سایت یوگا، محتوایی برای ذهن آگاه می‌نویسیم.

کیفیت کار خودتان را با کارهای اضافی پایین نیاورید.

تولید محتوای یوگای خود را برون سپاری کنید تا فرصت بیشتری برای انجام سایر کارها داشته باشید.

نویسندگان ما دانش کافی به حرکات و چگونگی انجام حرکات یوگا  را دارند.

مربیان یوگا بیشتر از ۱۰۰۰ مقاله خود را در محتوان فروخته‌اند.

ما آموزش و پیشرفت در تولید محتوای یوگا را چنان با هم آمیخته‌ایم که شما بدون جدا شدن از مت،‌ اطلاعات کافی را بدست می‌‌آورید.

در هر محتوای یوگا در محتوان چه می‌بینید؟

محتوان در زمینه تولید محتوا یوگا به چه کسانی کمک می‌کند؟

با کارشناس تولید محتوا در زمینه یوگا همین حالا تماس بگیرید.

آره،‌ اما… ؟

من به نویسندگانی نیاز دارم که دقیقا بدانند راجع به چیزی می‌خواهند بنویسند.

خیالتان راحت باشد، نویسندگان محتوان می‌دانند! این نویسندگان از بین مربیان یوگا، مربیان مدیتیشن، تمرین‌کنندگان مشتاق یوگا، صاحبان سالن‌های ورزشی و استودیوها انتخاب شده‌اند. آنها کسانی هستند که حرکات یوگا می‌شناسند و انجام می‌دهند.

ساز و کار تولید محتوای دندانپزشکی در محتوان چگونه است؟

نویسندگان  یوگا با استفاده از سیستم درخواست محتوان، شما را پیدا می‌کنند. پس از آن شروع به تولید محتوای باکیفیت در حوزه مورد نظر شما خواهند کرد. اولین محتوا در طی ۷۲ ساعت یا یک هفته برای بررسی به دست شما می‌رسد. با بررسی پیش‌نویس می‌توانید درخواست ویرایش‌های نامحدود  داشته باشید. اگر کیفیت محتوا در سطح انتظار شما نبود، این حق برای شما محفوظ است که محتوا را نپذیرید و رد کنید.

جزییات بیشتر را اینجا بخوانید.

چطور به نویسنده محتوان بگم که دقیقا چی میخوام؟

شما بیشتر و بهتر از هر کسی با کسب و کار خودتان آشنا هستید؛ اما نیز سعی کرده‌ایم نویسندگان خود را توانمند و کارآمد آموزش دهیم. محتوان، ساز و کاری را فراهم کرده است که با آن می‌توانید نیازهای دقیق خود را به ما بگویید. با استفاده از این سیستم مخاطب و هدف شما بخوبی مشخص خواهند شد و نویسنده محتوایی را می‌نویسد که مناسب وب سایت شما باشد.

آیا برای هر محتوا باید هزینه پرداخت کنم؟

با استفاده از محتوان، یک برنامه ماهانه برای تولید محتوا خواهید داشت. این برنامه شامل تعداد محتوا، حجم محتوا (تعداد کلمات محتوا) و سایر سرویس‌های اختیاری است. اشتراک‌های محتوان ماهانه و بسیار انعطاف‌پذیر هستند.

برای مشاهده قیمت اینجا را ببینید.

من به دنبال ایده‌های زیادی برای تولید محتوا در زمینه یوگا هستم؛ نویسنده محتوان می‌تونه به من کمک کنه؟

وقتی همکاری خود را با محتوان شروع می‌کنید، با نویسندگانی آشنا می‌شوید که به حوزه کاری شما علاقمند هستند و می‌توانند ایده‌های زیادی به شما بدهند. همچنین شما با خواندن پست‌های مختلف در مورد یوگا، ایده‌های بسیار زیادی می‌توانید پیدا کنید.

اگر محتوای تولید شده مناسب وب سایتم نبود، چکار باید کنم؟

شما اصلا مجبور به خرید محتوایی نیستید که از آن رضایت ندارید. شما می‌توانید درخواست ویرایش دهید یا به طور کلی آن را رد کنید. ما می‌خواهیم همانقدر که مربی یوگای خود را دوست دارید، محتوای آن را نیز دوست داشته باشید. محتوان به کمتر از آن قانع نمی‌شود.

آیا می‌توانم چیزی بیشتر از تولید محتوای متنی از محتوان انتظار داشته باشم؟

بله، حتما. محتوان در کنار تولید محتوای متنی آماده ارائه خدمات دیگری مانند کتاب‌‌های الکترونیکی،‌ صفحات فرود، پست‌های رسانه‌های اجتماعی و… نیز است. شما دقیقا بگویید چه می‌خواهید، بقیه کارها را محتوان انجام می‌دهد.

اگر به محتوای عمومی‌تر در حوزه تناسب اندام نیاز دارید، باز هم می‌توانید به محتوان اعتماد کنید.

کسب و کار من چیزی بیشتر از یوگا است؛ محتوان می‌تونه کمک کنه؟

بله. نویسندگان محتوان در حوزه‌های مختلف تناسب اندام مانند پیلاتس، بدنسازی، تغذیه و… می‌توانند به شما کمک کنند، بنابراین اصلا به پیچیدگی‌های حوزه کاری خود فکر نکنید.

آیا محتوا مطابق با سلیقه مخاطبان من است؟

نویسندگان محتوان، قبل از شروع کار حتما نگاهی به وب سایت شما می‌اندازند تا بتوانند محتوا را براساس مخاطب،‌منطقه جغرافیایی و نیاز شما تولید کنند. ما می‌توانیم محتوا را به زبان‌های مختلف (انگلیسی و…)  به شما تحویل دهیم.  پس از خرید محتوا به شما تعلق دارد و با هر نامی می‌توانید از آن استفاده کنید.

در حوزه کسب و کار خود رقیبان زیادی دارم، می‌خواهم نفر اول باشم؟

انتشار محتوای با کیفیت می‌تواند به شما کمک کند تا در حوزه کسب و کار خود برجسته‌تر از رقیبان باشید. حتی اگر در مورد موضوعات رایج و دم دستی پست بگذارید؛ راه هایی وجود دارد که با استفاده از آنها منحصربه‌فرد خواهید شد. شما کسب و کار خود را به روشی که صلاح می‌دانید اداره کنید و به ما این فرصت را بدهید تا با تولید محتوای باکیفیت، به برتری شما کمک کنیم.

آیا محتوان می‌تونه حرکت SPLIT را به من یاد بده؟

سوال انحرافی! شما باید حرکت را حس کنید و بارها بارها انجام دهید.

محتوان با تولید محتوا می‌تواند در مورد احساس  و پوزیشن حرکت به شما کمک کند و اینکه هدف اصلی یوگا صرفا انجام این حرکات نیست.

مشتریان از تجربه خود با محتوان چه می‌گویند؟

« شما با کارتون این وبلاگ رو به لرزه درآوردین. عاشق کارتون باشین.»

«اطلاعات زیاد و پیچیده‌ای رو با با زبان ساده ارائه کردین. کارتون عالی بود. ممنون بابت سخت کوشی‌تون!»

«یک پست انگیزشی و الهام بخش عالی برای ما تهیه کردین، دقیقا همون چیزی بود که می‌خواستیم. سپاسگزاریم. اگه می‌شد بهتون ۱۰ تا ستاره می‌دادم.»

چرا انتخاب محتوان را پیشنهاد می‌کنید؟

حالا احساس آرامش دارین؟

همین حالا ثبت نام کنید.

اگر سوالی دارید بخش «سوالات ما» را ببینید یا با محتوان تماس بگیرید.